Mokiniai dalyvavo „Nepatogaus kino klasės“ vykdomame projekte

Mokykloje startavo programos „Nepatogaus kino klasė” projektas ,,Smurtas artimoje aplinkoje – kaip atpažinti ir ištrūkti“, kuris vykdomas organizacijų „Stebėk teises”, „Įvairovės ir edukacijų namai” bei „Nepatogus kinas”.

Mokiniai:

turės galimybę suprasti apie smurto artimoje aplinkoje temos svarbą, jo paplitimą, būdus, kaip galima užkirsti tam kelią;

• įgis didesnę savivertę;
  • išmoks atpažinti ir brėžti savo ribas bei gerbti kito žmogaus ribas;
  • supras apie sutikimo svarbą santykiuose, žodžio ,,Ne” galią;
  • išmoks atpažinti žalingus santykius ir iš jų išeiti;
  • išmoks atpažinti įvairias smurto rūšis ir atrasti būdus, kaip galima ugdyti sveiką santykį.

Užsiėmimus veda ekspertė -ės) iš VšĮ ,,Įvairovės ir edukacijos namai“ bei ,,Nepatogaus kino klasė“. Po užsiėmimų patys mokiniai(-ės) su profesionalų komanda kurs edukacinį filmuką savo bendraamžiams, kuris bus naudojamas kaip mokymosi priemonė kalbant apie smurto artimoje aplinkoje temą.