Vizija, misija

VIZIJA

Saugi, atvira kaitai, kūrybiška, tolerantiška, nuolat besimokanti, bendradarbiaujanti, kurianti pozityvias šiuolaikines ugdymo(si) aplinkas mokykla, ruošianti mokinius, gebančius spręsti problemas, gyventi pilietinėje besikeičiančioje visuomenėje.

MISIJA

Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį ugdymą, pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, padėti kiekvienam mokiniui patirti sėkmę, ugdyti(is) bendražmogiškąsias vertybes, bendrąsias ir dalykines kompetencijas.

VERTYBĖS

Tobulėjimas (siekis tobulėti); kompetencija; tolerancija; kūrybiškumas; mokinių, mokytojų, tėvų partnerystė; atvirumas; saugumas; sveikata.

PRIORITETAI

Mokymo(si) kokybė.
Profesionali aplinka.

TIKSLAS

Organizuoti kokybišką lankstų ugdymo(si) procesą, skatinantį mokinius siekti geresnių pasiekimų ir individualios pažangos.

UŽDAVINIAI

1. Stiprinti mokinio ir mokytojo dialogą, sudarantį sąlygas mokymosi  motyvaciją skatinančiam (įsi)vertinimui, mokinio pažangos optimalumui ir pastovumui.
  2. Plėtoti moderniomis technologijomis aprūpintą mokymo(si) aplinką ir stiprinti mokytojų bei mokinių skaitmeninį raštingumą, padedantį pasiekti ugdymo(si) tikslus, bendrauti ir bendradarbiauti.