1,2 procentais GPM

GERBIAMI TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, BUVĘ MOKYKLOS MOKINIAI, VISI, KURIEMS SVARBI MOKYKLA,

Lietuvoje ypatinga padėtis, tačiau gyvenimas nesustoja. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Jūs taip pat galite savo 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio sumos skirti paramai.

Prašome Jūsų paremti mūsų mokyklą ir iki 2020-07-01 VMI pateikti prašymą  FR0512  (4 versija).

Kas turi galimybę, labai prašytume, prašymą  FR0512  pateikti per elektroninę deklaravimo sistemą (EDS).

Iki 2022 m. prašymus galima pateikti:

• elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS);
  • užpildyti ir pateikti tiesiogiai VMI;
  • Užpildytą popierinę formą, pridedant asmens dokumento kopiją, išsiųsti paštu, adresu:

VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Prašymo formas galima rasti Elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt,  mokyklos svetainėje arba VMI inspekcijos Prienų skyriuje, adresu: Kauno g. 2, Prienai.

Pernai mokyklai pravesta 823,45 eurai. Dvejų metų lėšos buvo panaudotos ugdymo proceso modernizavimui. Už 1700 eurų buvo nupirktas pradinėms klasėms interaktyvus monitorius.

Mūsų mokyklos rekvizitai 1,2% GPM paramai:

PRIENŲ R. PAKUONIO PAGRINDINĖ  MOKYKLA

Įmonės kodas 190189523.

Gavėjo tipas 2

Kilus neaiškumams dėl deklaracijos pildymo rašykite buhalterija@pakuonis.prienai.lm.lt

Dėkojame už Jūsų dosnumą.

Direktorė Audronė Vaicekauskienė

FR0512(4)