Tau, mamyte

Gegužės 2 d. sekmadienį Pakuonio pagrindinėje mokykloje vyko netradicinė nuotolinė diena ,,Tau, mamyte!“. Vaikai, padedant mokytojams, nustebino mamytes, vieni piešė mamos portretą, kiti dainavo dainą ,,Tau, mano mamyte!“, kūrė puokštes ar kompozicijas iš gražiausių gėlių, gamino šventinius pusryčius ar kepė gardų pyragą. Mokiniai aktyviai ruošėsi, dirbo, fotografavo ir siuntė nuotraukas klasių vadovams, drąsiai sveikino savo mamytes. Iš atsiųstų nuotraukų, įrašų, muzikos mokytoja Renata Žibienė sūkūrė filmuką, apie šventės akimirkas, kuris patalpintas mokyklos svetainėje. Anglų k. mokytoja Giedrė Gudauskienė vykdanti tarptautinį ,,ERASMUS+“ projektą ,,Iš emigracijos sugrįžusių mokinių įsitraukimas į ugdymo veiklas‘‘ patalpins mokinių atliktų darbų nuotraukas eTwinnnig platformoje. Laimingos mamytės dėkojo savo vaikams už parodytą dėmesį.

Renginio organizatoriai