Klasių valandėlės kitu formatu

Kovo 4 d. 7-8 klasių mokiniai valandėlės metu pasinaudojo Kino edukacijos ugdymo baze ir žiūrėjo režisieriaus Šarūno Barto trumpametražį vaidybinį filmą „Vaikai nieko nepraranda“. Pasinaudojant KEUB pateikta metodine medžiaga vyko filmo aptarimas, analizuota gyvenimiškos situacijos, jaunų žmonių emocijos.

Kovo 8 d. mokykloje vyko jungtinė 5-6 ir 7-8 klasių valandėlė, kuriuos metu mokiniai klausė pristatymo apie kario savanorio tarnybą ir karjeros galimybes kariuomenėje. Integruotą valandėlę vedė technologijų ir ekonomikos mokytoja Raimonda Karalienė, kuri laisvu metu tarnauja krašto apsaugos savanorių pajėgose. Mokytoja pasakojo, kokie nuotykiai vyksta pratybų metu, taip pat, kokias užduotis taikos metu atlieka kariai savanoriai.

9 klasės vadovė 5 – 10 klasių mokiniams kovo 23 dieną organizavo protmūšį „Žemė mūsų …“. Klasės valandėlės tema pasirinkta paminėti Pasaulinę žemės dieną. Renginyje mokiniai ir mokytojai komandomis rungtyniavo atsakant į internetu pateikiamus klausimus. Susumavus balus skelbiami rezultatai: I vieta – 10 klasė, II vieta – mokytojų komanda, III vieta – jungtinė 7-8 klasė, IV vieta dalinasi 5-6 ir 9 klasės.

Kovo 25 d. nuotolinėje klasės valandėlėje 7-8 kl. mokiniams dalyvavo Ina Raškevičienė, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja. Valandėlės tema – vaikų teisinė atsakomybė.

7-8 kl. vadovė Giedrė Gudauskienė