Direktorės A. Vaicekauskienės taurės stalo teniso turnyras

2018 m. gruodžio 3-6 dienomis, ilgųjų pertraukų metu, buvo surengtas Pakuonio pagrindinės mokyklos direktorės A. Vaicekauskienės taurės stalo teniso turnyras. Turnyro tikslai buvo skatinanti mokinių fizinį aktyvumą ir nustatyti pajėgiausius mokyklos stalo teniso žaidėjus. Turnyre dalyvavo 6-10 klasių moksleiviai. Merginų grupėje 3-ąją vietą iškovojo devintos klasės mokinė Gabija Žemaitytė, 2-oji vieta atiteko Ievai Berkmonaitei iš aštuntos klasės, o 1-ąją vietą iškovojo ir direktorės taure buvo apdovanota mokinė iš septintos klasės. Vaikinų grupėje 3-ąją vietą iškovojo septintos klasės mokinys, antras buvo Valentinas Samuolis iš devintos klasės, o turnyro nugalėtoju tapo ir direktorės taure buvo apdovanotas Tomas Karčiauskas iš dešimtos klasės.