Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 21 d. mokykloje vyko Kalėdinis karnavalas. Linksminosi visi: nuo pačių mažiausių iki dešimtokų. Priešmokyklinio ugdymo vaikai ir pradinių klasių mokiniai surengė pasirodymų šou, kur koncertavo, deklamavo ir visaip kitaip rodė savo talentus. Vyresnieji mokiniai į sceną perkėlė žinomas pasakas, kuriose netgi mokytojai atliko roles. Mokinių sudaryta karnavalo kostiumų vertinimo grupė išrinko ir saldžiais prizais paskatino po vieną mokinį ir mokytoją už šventinę aprangą.

Mūsų parapijos klebonas įteikė dovanas geriausiai besimokantiems vyresnių klasių mokiniams, bet nepastebėtų neliko. Dėka VšĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ Kalėdų senelis visiems mokyklą lankantiems vaikams atnešė po dovanų krepšelį.

Gera šventes švęsti kartu!

Mokyklos bendruomenė