Pradinių klasių mokinių paskutinis skambutis

Birželio 5 d. šurmuliavo 1-4 klasių mokiniai, tėveliai, pradinių klasių mokytojai, Pakuonio seniūnijos atstovai. Nuskambėjo paskutinis skambutis užbaigiantis dar vienerius mokslo metus.

Renginio metu skambėjo atsisveikinimo, padėkų žodžiai, įteikti pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai ketvirtokams, padėkos aktyviausiems ir geriausiai besimokantiems mokiniams bei jų tėvams. Svečiai klausėsi dainų, stebėjo 3 kl. spektaklį.

Šventės metu mokyklos  bendruomenė ir seniūnijos atstovai turėjo galimybę išgirsti apie sėkmingai vykusio Erasmus+ projekto įgyvendinimą.   Erasmus+ tarptautinio projekto dalyviams, mobilume Turkijoje dalyvavusiems 3-4 kl. mokiniams buvo įteikti mobilumo pažymėjimai ir Europasai, liudijantys STEAM veiklas Konya mieste, mokyklos ir šalies pristatymą.

Ketvirtokų paleisti oro balionai išskraidino jų svajones ir su muilo burbulų srautu iškeliauta į vasarą.

Pradinių klasių mokytojos