Erasmus+ projekto mokytojų ir mokinių viešnagė Turkijoje

Gegužės 14-20 dienomis pradinių klasių mokytojos Dalia  Arlauskienė ir Giedrė Gudauskienė su mišria 3-4 klasių mokinių komanda vyko į Turkiją, Konijos miestą. Ten vyko baigiamasis Erasmus + projekto susitikimas. Jame dalyvavo komandos iš 6 užsienio šalių – Ispanijos, Čekijos, Rumunijos, Estijos, Turkijos ir Lietuvos. Kelionės metu mokiniai turėjo galimybę patobulinti savo anglų kalbos žinias, komunikavimo įgūdžius, dalyvavo pažintinėse kelionėse po Konijos ir Kapadokijos miestus bei jų apylinkes, dalyvavo STEAM užsiėmimuose, išbandė EBRU piešimo techniką bei aplankė dvi Konijos miesto mokyklas. Mokiniai pristatė savo STEAM darbų segtuvą konferencijoje, demonstravo tautinius drabužius. Visi gavo dalyvavimą patvirtinančius sertifikatus.