Puikūs jaunųjų Pakuonio šaulių pasiekimai

Balandžio 18 dieną, mūsų mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo jaunųjų šaulių lengvosios atletikos ir mažojo futbolo varžybose, kurios buvo surengtos Išlaužo pagrindinėje mokykloje. Šiose varžybose berniukai ir mergaitės varžėsi lengvosios atletikos, futbolo ir tinklinio rungtyse.

60 metrų bėgimo rungtyje 1-ją vietą iškovojo Agnė Idzelytė iš 6 klasės. 100 metrų bėgimo rungtyje 3-ją vietą iškovojo Augustas Sipavičius iš 4 klasės. 500 metrų bėgimo rungtyje 2-ją vietą iškovojo Austėja Navickaitė iš 6 klasės. 1000 metrų bėgimo rungtyje 3-ją vietą iškovojo Justas Munikas iš 6 klasės. Rutulio stūmimo rungtyje 3-ją vietą iškovojo Julius Kvasovas iš 8 klasės. Svarčio kilnojimo rungtyje 3-ją vietą iškovojo Augustas Arlauskas iš 7 klasės. Pakuonio pagrindinės mokyklos berniukų futbolo komanda nors ir buvo pati jauniausias, tačiau iškvojo 3-ją vietą, o mergaičių tinklinio komanda džiaugėsi 2-ja vieta. Bendroje įskaitoje mūsų mokyklos komanda iškovojo 3-ją vietą tarp visų rajono šaulių komandų. Komandų vadovas buvo fizinio ugdymo mokytojas Dalius Juodsnukis.