Edukacinė išvyka į Aukštadvario regioninį parką

Mūsų mokyklos 5-6 klasių mokiniai gegužės 17 dieną dalyvavo geografijos ir gamtos ir žmogaus integruotoje pamokoje, kuri vyko Aukštadvario regioniniame parke. Aukštadvario regioninis parkas įkurtas aukščiausioje ir vaizdingiausioje Dzūkų aukštumos dalyje. Čia tarp kalvų ir kalvelių, šimtamečių šilų, pievų, skaidrių ežerų pradeda čiurlenti Verknė ir Strėva, didelė augalų ir gyvūnų įvairovė, garbinga krašto istorinė praeitis. Mokiniai aplankė  gamtos paminklą-Velnio duobę, gavo norimos informacijos aplankę  ekspoziciją ,,Karališkasis vieškelis.

Butrimonyse aplankė  rekonstruotą istorinę trikampę miestelio aikštę. Išskirtinis atnaujintos aikštės akcentas – fontanas. Jis yra vienintelis toks Lietuvoje: akrilo kolbos formos, viduje sukasi didžiulis vandens sūkurys. Per fontano sieną bėga vanduo, kuris sukuria nepakartojamą vaizdą.