Pagalba paukšteliams

Pradėti lesinti paukščius niekada nėra vėlu. Ši pagalba ypatingai aktuali antroje žiemos pusėje, kai paukščiams natūralių maisto atsargų susirasti darosi vis sunkiau. Todėl nuo sausio 15 d. iki kovo 1 d.  „Boružiukų“ ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai dalyvauja projekte „Pagalba paukšteliams“. Visą savaitę kalbėjome tema „Paukšteliai žiemą“. Vaikai žiūrėjo animacinius filmukus apie paukščius, klausėsi jų skleidžiamų garsų, žaidė stalo žaidimus, vartė knygas, žiūrėjo nuotraukas, gamino sveikuoliškus skanėstus. Visos pagamintos lesyklos buvo pakabintos ant medžio šalia grupės langų, kad būtų galima jas matyti ir džiaugtis jog padėjome mažesniam už save ir padarėme gerą darbą.  Prie projekto kvietėme prisijungti ir tėvelius, kurie smagiai ir prasmingai  praleistų laiką su savo vaikais ir pagamintų lesyklą. Dėkojam Kristupo tėveliui už pagalbą.