Pradedamas vykdyti tarptautinis projektas „Pasakyk pasauliui LABAS“ Lietuva – Slovėnija

Po dviejų metų pertraukos vėl bendraujame su mokykla iš Slovėnijos. Šį kartą mūsų draugai yra 4a klasės mokiniai iš Liublianos pradinės mokyklos (Osnovna šola Martina Krpana).

Dalyvavimas „Say Hello to the World“ projekte yra nemokamas. Veiklos planuojamos organizuoti pagal 5 pirštų programą (Five Fingers). Penkis mėnesius video konferencijų metu 1 – 4 klasių mokiniai turės galimybę bendrauti ir tuo pačiu mokytis, t.y. plėsti žinias apie kitą šalį, ugdytis komunikacines bei socialines kompetencijas, išmokti angliškų ir slovėniškų žodžių. Pamokų metu atrasime Slovėniją, o netradicinės veiklos kels mokymosi motyvaciją. Bendradarbiavimui numatyta internetinė platforma. Planuojama paliesti penkias temas: aš, šeima, mokykla, miestas ir šalis kur gyvenu.

Anglų k. mokytoja metodininkė Giedrė Gudauskienė