Pašėlusi Kalėdinė savaitė

Gruodžio 20 – 23 d. dienomis mokykloje vyko „Pašėlusi Kalėdinė savaitė“. Koridoriuose buvo galima sutikti mokinius bei mokytojus su chalatais ir šlepetėmis. Žalios bei raudonos spalvos drabužiai, nykštukų kepuraitės priminė artėjančias šventes. Kiekviena diena vis kitokia…

Gruodžio 23-ąją organizuota kultūrinė-pažintinė veikla. Zoom platformoje 5-10 klasių mokiniai dalyvavo „Kalėdinėje konferencijoje“, vyko tarpklasinis protmūšis, Kalėdinis personažas dalijo dovanėles, mokiniai ir mokytojai sveikino vieni kitus.

Vėliau mokyklos kiemelyje 1-10 klasių mokiniai įgyvendinant tarptautinio Erasmus+ projekto “Synergies for Remigrants Children Inclusion” veiklas šoko „flashmobą“.

Nuoširdus ačiū Mokinių tarybai ir jos kuratorei Renatai Bingelienei, mokykloje praktiką atliekančiai Kamilei Navickaitei, dešimtokams Justinai Navickaitei ir Santinui-Bronislavui Pokštui bei raštvedei Ievai Aglinskaitei.

„Flashmobo“ video

Gražių visiems švenčių!