Mokytojų diena

Kiekvienais mokslo metais mokykloje yra minima Mokytojų diena. Muzikos mokytoja Vaidotė Šerniuvienė paruošė muzikinę programą, kurioje koncertavo jos vadovaujamas ansamblis “Harmonija” ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai.  10 klasės mokiniai su auklėtoja Laima Pyragiene paruošė vedamąją programą. Kultūrinė komisija sveikino mokytojus su jubiliejais: priešmokyklinio amžiaus grupės auklėtoją Reginą Eidukevičienę su 40 metų mokymo stažo sukaktuvemis, chemijos mokytoją Jolitą Urlakienę su 30 metų mokymo stažu, tikybos ir etikos mokytoją Romą Vilčinską mokytojaujant 25 metus ir mokytoją Ramunę Aleksynienę ugdant vaikus 10 metų. Taip pat buvo paminėtas ir mokyklos direktorės Audronės Vaicekauskienės vadybinio darbo jubiliejus – 20 metų direktorė veda mokyklą į priekį.

Technologijų mokytoja Raimonda Karalienė