Edukacinė išvyka į Lietuvos pajūrį

Rugsėjo 18 d. vyresniųjų klasių mokiniai mokykliniu autobusu nuvyko prie Baltijos jūros. Ventės rago ornitologijos stotyje išgirdo daug informacijos apie praskrendančius paukščius, jų migracijos kelius. Iš arti stebėjo paukščių žiedavimo procesą, apsilankė Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus padalinyje, kur apžiūrėjo paukščių migracijos ekspoziciją.

Apsilankyta Lietuvos jūrų muziejuje, kur akis pakerėjo jūros turtai: flora ir fauna. Ilgiausiai buvo „kalbinti“ pingvinai.

Naglių gamtinio rezervato pažintiniame take matė įmantrias smėlio suformuotas reljefo formas, ieškojo retų, į raudonąją knygą įrašytų augalų. Įkopę į Parnidžio kopą akimis matavo saulės laikrodį, grožėjosi jūros pakrantės peizažu. Analizavo Kuršių nerijos architektūrą ir gamtinius objektus Nidoje ir jos prieigose, tyrinėjo vėtrungių ornamentiką. Turtino turimas žinias gamtos pažinimo ir aplinkosaugos temomis.

8 kl. vadovė G. Gudauskienė