Dalyvaujam parodoje​ „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“

Prienų r. Pakuonio pagrindinės mokyklos mokinės Paulina Kuzmickytė (6 kl.), Rugilė Jonaitytė (6 kl.) ir Ieva Berkmonaitė (10 kl.) dalyvauja Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus organizuojamoje respublikinėje vaikų piešinių fotografijų virtualioje parodoje „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“, skirtoje Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Organizatoriai sulaukė virš 900 piešinių nuotraukų iš visos Lietuvos. Parodai mokines parengė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė. Moksleivių kūrybiškumas buvo įvertintas padėkomis.

Nuo 2021m. kovo 19 d., kiekvieną penktadienį (iki prasidedant vaikų vasaros atostogoms), virtuali paroda bus kaskart papildoma parodos dalyvių darbais. Tad, tarp gausybės darbų atrinkite ir pasigrožėkite mūsų mokyklos moksleivių piešiniais!

Vaikai turės galimybę ne tik apžiūrėti kūrybinius darbus, bet ir, spręsdami interaktyvius klausimynus, pasitikrinti turimas žinias apie gyvūnus.

Kūrybinių darbų virtualios parodos ir interaktyvių klausimynų nuoroda: https://www.zoomuziejus.lt/virtuali-vaiku-piesiniu-fotografiju-paroda-mano-mylimiausias-laukinis-gyvunas/