Tyrėjų diena

Kovo 9 dieną 2 ir 4 klasės mokiniai dalyvavo Išlaužo pagrindinės mokyklos renginyje „Tyrėjų diena“. Programa prasidėjo nuotaikingu muzikiniu  pasveikinimu. Pirmoje renginio dalyje mokiniai pristatė pranešimus ir skaidre. Mūsų mokyklos ketvirtos klasės mokiniai: Kasparas Lastauskas, Gabija Šeškauskaitė ir Orinta Vilkaitė pristatė savo paruoštą pranešimą „Sniego gamyba“.

Pertraukos metu dalyviai apžiūrėjo atliktų bandymų demonstracijas, smalsuoliai galėjo per elektroninį mikroskopą tyrinėti svogūno laiško, svogūno lukšto ir pomidoro ląsteles.

Antroje renginio dalyje visi keliavo į chemijos laboratoriją ir atliko vyresniųjų klasių mokinių organizuotus eksperimentus.

Tyrėjų dienos simbolis „Mėgintuvėlis“ pabaigoje renginio buvo pripildytas gerų, džiugių, linksmų ir įdomių atradimų įspūdžių.