Kaziuko mugė

Šių metų kovo 6 dienos ryte kvieslys visus mažiausius mokyklos vaikučius ir pradinių klasių mokinius sukvietė į mokyklos aktų salę. Programa prasidėjo skambiais žodžiais ir linksma dainele.

Su Kaziuko šventės atsiradimo istorija supažindino renginio vedėja R. Eidukevičienė. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė A. Vaicekauskienė. Šventėje dalyvavo dvi edukatorės, kurio pravedė edukacines veiklas su smėliu. Veiklose aktyviai dalyvavo vaikučiai su tėveliais. Aktų salėje buvo surengta atliktų darbų paroda. Po to visi nušurmuliavo į kermošių. Turgaus prekyba vyko turint tikslingą misiją – akcija beglobių gyvūnų gelbėjimui „Aš galiu tave išgelbėti“. Jos metu paaukota 191, 50 Eur.  Už jas nupirktas maistas ir papildai bus nuvežti į Birštono beglobių gyvūnų prieglaudą. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios kilnios misijos.