Smiginio varžybos mokyklos 200 metų jubiliejui paminėti

Vasario 4-7 dienomis, Pakuonio pagrindinei mokyklai minint savo 200 m. jubiliejų buvo surengtos tarp klasinės ir asmeninės smiginio varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 5-10 klasių mokiniai ir klasių vadovai. Klasių grupėje 3-iąją vietą iškovojo 6 klasė, 2-ąją vietą iškovojo 8 klasė, o taikliausiai strėlytes mėtė ir daugiausiai taškų surinko 9 klasė.

Asmeninėje įskaitoje tarp vaikinų 3-iąją vietą iškovojo Vismantas Staseliūnas (10 kl.), 2-ąją Bronius Karsokas (9 kl.) ir 1-ąją vietą iškovojo Dominykas Astrauskas (9 kl.).

Merginų grupėje 3-iąją vietą iškovojo Augustė Venclovaitė (6 kl.), 2-oji buvo Sandra Janulevičiūtė (8 kl.) ir taikliausia iš visų buvo Gabrielė Stanevičiūtė (7 kl.).

Klasių vadovų grupėje 3-iąją vietą iškovojo Giedrė Gudauskienė (5-6 kl.), 2-ąja vieta džiaugėsi Vita Jančiauskienė (8 kl.) ir 1-ąją vietą iškovojo Dalius Juodsnukis (9 kl.). Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti proginiais diplomais ir suvenyrais.