Pakuonio pagrindinės mokyklos krepšinio komanda įveikė visus varžovus Prienuose ir atstovavo Prienų rajoną zoninėse varžybose

Sausio 9 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro daugiafunkciniame sporto komplekse vyko Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų ir mergaičių krepšinio 3×3 varžybos.

Pakuonio pagrindinės mokyklos berniukų komanda nugalėjo visus varžovus ir iškovojo 1-ąją vietą bei įgavo teisę atstovauti Prienų rajoną zoninėse varžybose. Po varžybų Prienuose jau kitą dieną teko vykti į Butrimonis ir varžytis su stipriausiomis Alytaus zonos mokyklų komandomis. Zoninėse varžybose buvo iškovota ketvirtoji vieta.

Pakuonio pagrindinei mokyklai atstovavo šie mokiniai: Kajus Šilkaitis, Tomas Karčiauskas, Valentinas Samuolis. Komandos vadovas kūno kultūros mokytojas Dalius Juodsnukis.