Išvyka į Kauną

Lapkričio 15 d. net keturios mūsų mokyklos klasės (I, IV, V ir VI) vyko į Kauną. Pirmiausiai iššūkis buvo įkopti į Jiesios piliakalnį, nuo kurio, kaip spėjama, XIX-ame amžiuje grožėjosi ir Napoleonas, stebėjęs Prancūzijos kariuomenės persikėlimą per Nemuną. Dėl to kalva ir buvo praminta Napoleono kalnu.

Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode aplankėme egzotinių drugelių parodą, grožėjomės šiltų kraštų augalais Lietuviško rudens fone. Mokiniams įsiminė edukacinis užsiėmimas NSO laboratorijoje „Jaunieji tyrėjai“, kur patys atliko įvairias chemines reakcijas, gamino aromatines druskas.

Namų link užsukome į šunų prieglaudą VšĮ „Penkta koja“ Linksmakalnyje. Globotiniams nuvežėme maisto, apžiūrėjome jų laikymo sąlygas, aptarėme žmogaus atsakomybę už savo augintinį.

Mokytojos Gudauskienė, G. Kavaliauskienė