PAKUONIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKYKLINIO AUTOBUSO
MOKINIŲ PAVEŽIMO 2021-2022 M. M. MARŠRUTAI
RYTE
„Pirmas“ maršrutas 8.30 – 9.10 val.
Pakuonis – Pagirmuonio k. – Dvylikiai – Patamulšėkio k., – Margininkų k. – Patamulšio k.– Bačkininkėlių k. – Pakuonis
„Antras“ maršrutas 9.15 – 9.35 val.
Pakuonis – Pašventupys – Ašminta – Pakuonis
PO ŠVENTĖS MOKINIAI BUS VEŽAMI 13.45 val.