Šeimos šventė

Gegužės 18 dieną į mokyklos stadioną susirinko šeimos. Mažieji aprodė tėveliams, kur jie sportuoja ir žaidžia. Po suvienijančio šokio visi pasiskirstė į sektorius: kas rungtyniavo, kas tapė, kas akmenukais tukseno. Ir ne šiaip! Ogi paveikslus taip išgavo. Aktyviausieji buvo apdovanoti, o drąsiausiems – paplota. Smagiai praleidę rytmetį artimieji skirstėsi. Kas atskirai, o kas dar kartu pasibūti…

1-4 klasių mokinių išvyka į Alytų

1-4 klasės mokiniai atvyko į Takniškių atliekų tvarkymo parką ir domėjosi kaip atliekoms suteikiamas “antras gyvenimas”. Labai džiugu, kad su mokiniais kartu atvykusi muziejininkė TikoTiks punkte atrado daiktų, kurie tiks jos vedamoms edukacijoms muziejuje ir taip vaikams tik paliudijo, kaip nereikalingi daiktai tapo vėl reikalingais.

Jaunieji Pakuonio šauliai iškovojo 3-ją vietą

Jaunieji Pakuonio šauliai iškovojo 3-ją vietą.
Gegužės 15 dieną, jaunieji mūsų mokyklos šauliai dalyvavo jaunųjų šaulių lengvosios atletikos ir mažojo futbolo varžybose, kurios buvo surengtos Išlaužo pagrindinėje mokykloje. Šiose varžybose berniukai ir mergaitės varžėsi lengvosios atletikos, futbolo ir tinklinio rungtyse.
60 metrų bėgimo rungtyje 2-ją vietą iškovojo Agnė Idzelytė iš 7 klasės. 100 metrų bėgimo rungtyje 3-ją vietą iškovojo Emilijus Agliniškis iš 10 klasės. 500 metrų bėgimo rungtyje 2-ją vietą iškovojo ta pati Agnė Idzelytė iš 7 klasės. 1000 metrų bėgimo rungtyje 4-ją vietą iškovojo Paulius Sakalauskas iš 7 klasės. Rutulio stūmimo rungtyje 1-ją vietą iškovojo Emilijus Agliniškis. Svarčio kilnojimo rungtyje 3-ją vietą iškovojo Emilijus Agliniškis. Pakuonio pagrindinės mokyklos berniukų futbolo komanda nors ir buvo pati jauniausias, tačiau iškovojo 4-ją vietą, o mergaičių tinklinio komanda džiaugėsi 2-ja vieta. Bendroje įskaitoje mūsų mokyklos komanda iškovojo 3-ją vietą tarp visų rajono šaulių komandų.
Komandos vadovas fizinio ugdymo mokytojas Dalius Juodsnukis.

1 klasės išvyka į Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centrą Birštone ,,Ar viską žinai apie drugelius?”

Edukacijos metu pirmokai sužinojo įdomių faktų apie drugius, įspūdingą jų įvairovę (drugių rekordai, „vitražiniai“ kiaušinėliai, „auksiniai“ kokonai, vikšrai „kaktusiukai“, garsą skleidžiantys suaugėliai,…), gyvenimo ciklą, vaidmenį žmogaus gyvenime. Ieškojo atsakymų į klausimus: kuo panašūs ir kuo skiriasi drugys ir mažiausias paukštis? Ar drugys turi balsą? Praktinėje dalyje derino gamtines žinias su kūryba – gamino drugelius, su kuriais galėjo žaisti, vaidinti.