Apklausa

Kaip dažnai skaitote knygas?

Kasdien
Kartą per mėnesį
Kartą per metus
Neskaitau

Apklausos rezultatai

Ateities seminaras (2018-10-12)

Spalio 1 dieną patys aktyviausi mokyklos mokiniai rinkosi į Ateities seminarą, kurį vedė psichologė Ieva Žukovienė. Apšilę  „ledlaužių“ pagalba, burtų pagalba susiskirstę į 6 grupes, mokiniai iš pradžių rašė kritikuojamus mokyklos dalykus, juos vertė svajonėmis, tarsi tai būtų jau įgyvendinta po 20 metų.

Tada iš  kiekvienos grupės surašytų svajonių visi rinkosi tai, kas jiems atrodė svarbu. Galiausiai savo grupėse diskutuodami nutarė, kokią pasirinktą idėją bandys įgyvendinti šiais mokslo metais.  Visi klausėmės ir džiaugiamės mokinių kūrybingumu. Tikimės, kad savo planus mokiniai įgyvendins.

Priedai:

Atgal...
© Pakuonio pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.