1,2 procentai GPM

GERBIAMI TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, BUVĘ MOKYKLOS MOKINIAI, VISI, KURIEMS SVARBI MOKYKLA

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Jūs taip pat galite savo 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio sumos skirti paramai.

Prašome Jūsų paremti mūsų mokyklą ir iki 2024-05-02 VMI pateikti prašymą  FR0512.

2024 m. prašymus galima pateikti tik elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prisijungimo nuoroda

Informacija apie deklaracijos pateikimą rasite šioje nuorodoje.

Mūsų mokyklos rekvizitai 1,2% GPM paramai:

PRIENŲ R. PAKUONIO PAGRINDINĖ  MOKYKLA

Įmonės kodas 190189523.

Gavėjo tipas 2

Kilus neaiškumams dėl deklaracijos pildymo rašykite buhalterija@pakuonis.prienai.lm.lt

Dėkojame už Jūsų dosnumą.

Direktorė Audronė Vaicekauskienė

Mokykloje vyko edukacinė savaitė ,,Draugauk su knyga“

✅️ 1-5 klasėms vyko viktorina ,,Mus kalbina knygos lapeliai”. Vaikai tikrinosi žinias apie knygas, rašytojus.
✅️ Bibliotekoje surengta paroda ,,Mano herojus”.
✅️ 5-10 klasių mokiniai kartu su lietuvių mokytoja bibliotekoje rinkosi knygas, jas skaitė, aptarė, analizavo.
Ačiū bibliotekininkei Almai ir lietuvių kalbos mokytojai Janinai, kurios skatina vaikų norą ir žingeidumą skaityti knygas, atveria platesnį akiratį į knygų pasaulį.

Gabija Gudauskaitė dalyvavo Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje

Balandžio 12 d. Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje vyko 30-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Prienų kraštą atstovavo mūsų mokyklos 10 klasės mokinė Gabija Gudauskaitė. Gabija puikiai sudalyvavo, pasisėmė didelės patirties. Ačiū mūsų mokyklos dailės mokytojai Dovilei Smailei, kuri ruošė ir lydėjo!
Sėkmės Gabijai ir toliau žengiant savo meno keliu!