Apklausa

Kaip dažnai skaitote knygas?

Kasdien
Kartą per mėnesį
Kartą per metus
Neskaitau

Apklausos rezultatai

VIZIJA

Saugi, patraukli, puoselėjanti etnokultūros tradicijas mokykla, bendradarbiavimui jungianti visą mokyklos ir vietos bendruomenę ir įgyvendinanti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas.

MISIJA

Mokykla, teikdama kokybišką išsilavinimą, telkdama mokyklos ir vietos bendruomenę, padeda kiekvienam vaikui, mokiniui ugdyti(s) maksimalius gebėjimus, bendražmogiškąsias vertybes, bendrąsias ir dalykines kompetencijas.

VERTYBĖS

Bendravimas ir bendradarbiavimas; žingeidumas; atsakingumas; tolerancija; kūrybiškumas; iniciatyvumas; saugumas; pilietiškumas ir tautiškumas.

PRIORITETAI, TIKSLAI, UŽDAVINIAI
© Pakuonio pagrindinė mokykla Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  www.webmanija.lt - Internetiniai sprendimai Jūsų verslui.