1-4 klasių mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai stebėjo interaktyvų edukacinį spektaklį

Lapkričio 15 d. mokykloje ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo ir 1- 4 klasių mokiniai žiūrėjo interaktyvų edukacinį spektaklį ,,Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas“ Tai interaktyvus situacijų spektaklis skatinantis sąžiningumą (prie ko gali privesti melas), sveiką gyvenimo būdą (sveika mityba, sporto nauda, kasdieninė higiena), aplinkos tausojimą (atliekų rūšiavimas, antrinių žaliavų panaudojimas). Spektaklio metu buvo skatinamas moksleivių kūrybiškumas ir savimonė, moksleiviai kartu su aktoriais/personažais ieškojo ir rado situacijų sprendimus, kartu dalyvavo spektaklyje. Tapo spektaklio dalyviais jau per pirmąsias spektaklio minutes – buvo klausiama kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje, kviečiami į sceną, jog patys dalyvautų situacijoje ir atliktų personažų jiems pavestas užduotis. Spektaklyje akcentuojama draugystės ir empatijos tema, jog draugai, broliai ar sesės nepaliktų vienas kito nesėkmėje ar nežinojime kaip pasielgti, bet visad padėtų, patartų ar paprašytų suaugusiųjų pagalbos, mokoma džiaugtis vienas kito pasiekimais. Tai labai linksmas, nuotaikingas ir spalvingas spektaklis sužavėjęs ir mažuosius žiūrovus, ir pradinių klasių mokinius bei mokytojas.

Pradinių klasių vyr. mokytoja G. Kavaliauskienė