Integruota anglų k. ir teatro pamoka

Kovo 28 d. 3 kl. mokiniams vyko  integruota anglų k. ir teatro pamoka „Together – Kartu”  su … mokiniais iš Estijos! Visi mokiniai anglų kalba prisistatė, susipažino vieni su kitais. Dauguma išdrįso užduoti klausimus, mėgino dalyvauti pokalbyje su Parnu – Jaagupi pagrindinės mokyklos mokiniais, drauge sudainavome dainą apie laimę ir draugus. Pamokoje buvo siekiama ugdyti viešojo kalbėjimo įgūdžius deklamuojant eilėraščius ir prisistatant anglų kalba.

Visi netradicinės pamokos dalyviai gavo Erasmus+ projekto vykdymo pažymėjimus, liudijančius mokyklų bendradarbiavimą.

Tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas Synergies for Remigrant Children Inclusion“ mūsų mokykloje vykdomas jau nuo 2020 metų.

Anglų k. mokytoja metodininkė G. Gudauskienė ir 3 kl. mokytoja metodininkė D. Bunevičienė