Informacinis pranešimas

Į mokyklą jau atvyko mokytis pirmieji du vaikai iš Ukrainos. Mergaitė ugdysis priešmokyklinio ugdymo grupėje, berniukas mokysis 5 klasėje. Vaikai ir jų mama susipažino su mokykla, aplinka, miesteliu, pabendravo su priešmokyklinio ugdymo grupės ir 5 klasės vaikais, jų auklėtojomis.

Labai tikimės, kad vaikai sėkmingai integruosis mokykloje. Visa mokyklos bendruomenė pasirengusi jiems padėti.

Dėkojame mokytojai Daivai už tai, kad pirmoji ištiesė pagalbos ranką, apgyvendino juos savo namuose.

Labai prašome Pakuonio seniūnijos gyventojų, kurie turite galimybes, priimti gyventi šeimas savo namuose ar laisvose sodybose.

Reikėtų kreiptis į Pakuonio seniūniją ar Prienų rajono savivaldybę. Galite skambinti ir į mokyklą tel.8 319 43 392, mob. direktorės tel. 8 687 86391, rašyti el. paštu mokykla@pakuonis.prienai.lm.lt

Visi kartu padėkime Ukrainos žmonėms.

Mokyklos direktorė Audronė Vaicekauskienė