Geografijos žinių konkursas ,,Pažink Lietuvą ir pasaulį”

Sausio 28 dieną Pakuonio pagrindinėje mokykloje vyko Adventur 2022 geografijos žinių konkursas ,,Pažink Lietuvą ir pasaulį” 6-8 klasėms ir 10 klasei įgyvendinant Erasmus+ KA229 projekto  “Synergies for Remigrants Children Inclusion” veiklas. Siekiame motyvuoti mokinius domėtis, plėsti žinių akiratį ir aktyviai dalyvauti konkursuose atskleidžiant savo gebėjimus.

Konkursą organizavo geografijos vyr.  mokytoja Laima ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Giedrė.

Džiaugiamės rezultatais:

6 kl. I vieta – Petras Griškonis, II vieta – Augustas Arlauskas, III vieta – Kasparas Lastauskas.

7 kl. I vieta – Rugilė Jonaitytė, II vieta – Karolis Bunevičius, III vieta – Goda Čeplinskaitė.

8 kl. I vieta – Gabija Gudauskaitė, II vieta – Miglė Paltanavičiūtė, III vieta – Austėja Balnytė.

Arba 6-8 klasių kategorijoje I vieta – Gabija 8 kl., II vieta – Miglė 8 kl., III vieta – Petras 6 kl.

10 klasėje daugiausiai taškų surinko Miglė Šimanskaitė.

Geriausiai žinias parodę mokiniai bus apdovanojami padėkos raštais ir prizais, o visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams įteikiamos padėkos.

Organizatorės