Dailyraščio konkursas „Gražaus rašto paslaptis“

Vasario 5 d. mokykloje vyko 1 – 4 klasių dailaus rašto konkursas „Gražaus rašto paslaptis“. Mokiniai rašė dailyraščio tekstus. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkti trys gražiausiai rašantys mokiniai. Pirmoje klasėje I vieta – Normantas Bagdzevičius, II vieta – Karina Bartkevičiūtė, III vieta – Deimantė Navickaitė. Antoje klasėje I vieta – Saulė Gylytė, II vieta – Mėta Raugevičiūtė, III vieta – Simas Bingelis. Trečioje klasėje I vieta – Auksė Grimalauskaitė, II vieta – Gabija Mazuronytė ir IIIvieta – Taironas Kleiza. Ketvirtoje klasėje I vieta – Gustas Vidžiūnas, II vieta – Meilutė Lastauskaitė, III vieta – Marija Simanaitytė. Visi dalyvavę konkurse bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais. Pirmų vietų laimėtojai atstovaus mokyklą rajoniniame dailaus rašto konkurse.