Iniciatyva „Tarptautiniai augalų sveikatos metai 2020“

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, prisidėdama prie iniciatyvos „Tarptautiniai augalų sveikatos metai 2020“, skelbė moksleivių piešinių konkursą augalų sveikatos tema: kodėl taip svarbu, kad augalai „nesirgtų“, kodėl svarbi yra augalų sveikata. Tarp konkurso dalyvių keturi Prienų r. Pakuonio pagrindinės mokyklos moksleiviai. Konkurso dalyviai: Karolis Bunevičius (6 kl.), darbo pavadinimas „Mutavęs augalas iš žaidimo Plants VS zombies“, Evelina Maskvytytė (6 kl.), darbo pavadinimas „Rūpestis“, Rugilė Jonaitytė (6 kl.), darbo pavadinimas „Kova“ ir Paulina Kuzmickytė (6 kl.), darbo pavadinimas „Sukulentas“.  Organizatoriai dėkoja dalyviams „Ačiū mokiniams, taip nuoširdžiai kūrusiems įvairiausius piešinius, kurie yra akivaizdus įrodymas, kad jaunajai kartai rūpi augalų ir žmonių ateitis“ ir atsiunčia Tarptautinių augalų sveikatos metų edukacinę knygelę lietuvių kalba, pdf formatu. Konkursui mokinius parengė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė.

pasaka