Tarptautinių eTwinning projektų vykdymas Pakuonio pagrindinėje mokykloje

Paskutinę 2020 m. rugsėjo dieną Vilniuje buvo išdalinti Nacionaliniai „eTwinning“ kokybės ženkleliai, paskelbti  nacionalinio konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2020” nugalėtojai,  apdovanotos programos „eTwinning“ mokykla“ 2020-2021 ženkleliais įvertintos Lietuvos mokyklos.

Kasmet mokytojų skaičius, kuriems suteikiami Nacionaliniai kokybės ženkleliai, vis didėja. Praėjusiais metais pateikta 313 paraiškų ir teigiamai įvertinta 243 paraiška. Šiemet iš 329 paraiškų teigiamai įvertintos 262 nacionalinio kokybės ženklelio paraiškos.

Šiais metais 32 Lietuvos mokyklos, progimnazijos, gimnazijos ir darželiai pelnė ženklelius „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2020-2021. Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla yra tarp jų! Visas šių mokyklų sąrašas paskelbtas čia.

eTwinning“ programos mokyklos ženkleliu suteikiamas pripažinimas bei įvertinami ne pavieniui programoje dalyvaujantys mokytojai, bet tos pačios mokyklos mokytojų ir vadovų komandos veikla, atsidavimas bei darbas.

Iškilminga apdovanojimų šventė vyko Verkių rūmų kieme, o įspūdingą koncertinę programą „eTwinning“ bendruomenei surengė atlikėjas Martynas Kavaliauskas su grupe.

Daugiau nuotraukų ir visų apdovanotojų sąrašą rasite čia: https://www.etwinning.lt/iteikti-nacionaliniai-programos-etwinning-apdovanojimai/