Europos kalbų diena

Rugsėjo 24 d. mokykloje minėta Europos kalbų diena. 9 – 10 kl. mokiniai dalyvavo G. Gudauskienės ir K. Bunevičiaus surengtoje pamokoje „Pažink Europos šalį”. Pamokos metu mokiniai ne tik žaidimo būdu sužinojo faktų apie Čekiją, Prancūziją ir Austriją, tačiau ir patys, pasitelkiant išmaniąsias technologijas surado, o vėliau ir dalinosi faktais apie viso pasaulio kalbas.

Mokykloje pristatyta NATO fonetinė abėcėlė – tarptautinė abėcėlė, skirta teisingai pateikti pranešimą radijo, ar telefono ryšiu. Mokiniai kviesti šia abėcėle sukurti savo vardo specifinį fonetinį kodą.”

5-10 klasių mokiniai netradicinėmis veiklomis pamokų metu paminėjo kalbų mokymosi svarbą. Siekiant išvengti artimesnio kontakto, bendradarbiaudami mažose grupelėse ir naudojantis išmaniosiomis technologijomis sužinojo daug naujų faktų apie keletą Europos šalių.

Smalsumo vedini domėsimės ir toliau.