Informacija

KREIPIMASIS Į PAKUONIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIŲ TĖVUS, BUVUSIUS MOKYKLOS MOKINIUS, ŪKININKUS, VERSLININKUS IR VISUS GEROS VALIOS ŽMONES

Lietuvoje – ypatinga situacija. Dėl paskelbto karantino nuo š.m. kovo 30 d. mokyklose bus vykdomas nuotolinis mokymas virtualioje erdvėje. Tai sukelia nemažai iššūkių mokyklos bendruomenei. Ne visi mūsų mokyklos mokiniai turi namuose kompiuterius, internetą. Socialiai jautriose šeimose yra ir po keletą vaikų, kuriems reikia mokytis. Turime užtikrinti, kad dalis vaikų neliktų atskirtyje, kad visi turėtų galimybes mokytis nuotoliniu būdu virtualioje erdvėje.

Ieškodami išeičių, kreipiamės į jus ir nuoširdžiai prašome: jeigu turite namuose nebenaudojamų kompiuterių su vaizdo ir garso įranga, nešiojamų kompiuterių ar planšečių, prašome juos padovanoti mokyklai. Šie kompiuteriai bus išdalinti tiems mokiniams, kuriems jų labiausiai reikia.

Dėkojame už jūsų supratingumą, gerumą ir norą padėti.

Visus norinčius prisidėti, prašome susisiekti:

Mokykla

Tel. Nr. (8 319) 43 392

El. p. mokykla@pakuonis.prienai.lm.lt

Socialinė pedagogė Renata Bingelienė

Tel. Nr. 8 67410664

El. p. bingeliene.r@gmail.com

Direktorė Audronė Vaicekauskienė

Tel. Nr. 8 68786391

El. p. direktorius@pakuonis.prienai.lm.lt

Pakuonio pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu
Direktorė Audronė Vaicekauskienė