TARPTAUTINIO E-TWINNING PROJEKTO „The Colors of the Rainbow“ („Vaivorykštės spalvos“) PROGRAMA

TIKSLAS
Tarptautinis kultūrinių ryšių stiprinimas.

UŽDAVINIAI
1. Ugdyti pilietiškumą kuriant savo aplinkos (namų, mokyklos, šalies) pristatymus.
2. Gilinti lietuvių ir anglų kalbos žinias atliekant suplanuotas projekto veiklas.
3. Tobulinti darbo kompiuteriu įgūdžius ugdant gebėjimą naudotis naujos kartos interneto paslaugomis.
4. Skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba, Europos šalių istorija ir kultūra analizuojant partnerių pateiktus darbus.
5. Stiprinti mokytojų tarpusavio bendravimą ir aktyvesnį bendradarbiavimą su tėvais rengiant tradicinių Kalėdinių patiekalų pristatymus.

DALYVIAI
Priešmokyklinės grupės ir 1 – 4 klasių mokiniai.

SITUACIJOS ANALIZĖ
Lapkričio 15 d. – gruodžio 15 d. visos projekte dalyvaujančios šalys kurs video prisistatymus gimtąją ir anglų kalbomis. Prisistatymai ir kita bendra informacija bus talpinama eTwinning dienoraštyje. Mūsų mokiniai rašys Kalėdinius sveikinimus, kurie bus išsiųsti į Škotiją, Italiją, Graikiją, Ispaniją ir Turkiją.
Gruodžio 15 d. – sausio 15 d. bus rengiami tradicinių Kalėdinių patiekalų receptų su fotografijomis pristatymai.
Sausio 15 d. – vasario 15 d. kiekviena šalis nufilmuos savo mėgiamą žaidimą, patalpins eTwining portale, susipažins su kitų šalių žaidimais ir patys išmoks naują. Jį nufilmuos ir patalpins savo įspūdžius blog’e.

LAIKAS IR VIETA
2017 m. lapkričio 15 – 2018 m. vasario 15 d., Pakuonio pagrindinė mokykla.

LAUKIAMAS REZULTATAS
Vyks tarpkultūriniai mainai ir bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžių ugdymas.
Bus nufilmuoti mokinių prisistatymai lietuvių ir anglų kalbomis bei parašyti ir išsiųsti Kalėdiniai sveikinimai partnerinių šalių mokykloms, pristatyti tradiciniai Kalėdiniai patiekalai bei jų receptai, veiklos mokykloje.
Mokytojai pagilins žinias naudojantis Web 2.0 informacinėmis priemonėmis.
Augs mokinių pasididžiavimas savo valstybe ir mokykla.
Dalyviai išmoks kitų šalių žaidimų, praplės akiratį apie kitas šalis ir įspūdžiais dalinsis su tėveliais ir draugais.

DARBO GRUPĖ
Anglų k. mokytoja G. Gudauskienė – darbo vadovė, atsakinga už projekto programos parengimą, projekte suplanuotų veiklų įgyvendinimą, atvirukų rašymą anglų kalba, informacijos patalpinimą internetinėje eTwinning platformos erdvėje bei projekto sklaidą.
Mokyklos direktorė – už projekto veiklų koordinavimą.
R. Eidukevičienė – už tradicinių Kalėdinių patiekalų receptų ir nuotraukų pristatymą, veiklas su tėvais.
G. Kavaliauskienė – už nuotraukų, pristatančių mūsų mokyklos veiklą, miestelį ir šalį, surinkimą. Už Kalėdinių sveikinimų rašymą gimtąja kalba.
R. Pačėsienė – už sveikinimų išsiuntimą kitoms šalims ir gautų iš užsienio laiškų ir kitų suvenyrų pristatymą mokykloje („laiškų vaivorykštė“).
D. Bunevičienė – už pasisveikinimų lietuvių ir anglų kalbomis nufilmavimą, žaidimų mokymąsi ir pristatymą partnerėms.

Parengė anglų k. vyr. mokytoja G. Gudauskienė