„Learning Is a doddle with Drama” („Mokymasis yra vieni niekai taikant dramos metodą pamokoje”)

2017-2018 m.m. teikta Erasmus+ Bendrojo ugdymo strateginės partnerystės projekto paraiška (KA201) „Learning Is a doddle with Drama” (“Mokymasis yra vieni niekai taikant dramos metodą pamokoje”).

Drama yra metodas, motyvuojantis mokinius būti aktyviais pamokos dalyviais. Šiuo projektu siekiame sudominti mokinius pamokos turiniu, motyvuoti mokytis kuriant jaukią aplinką. Taip pat tapti aktyviais dalyviais pastiprinant socialines bei emocines kompetencijas ir kalbinius įgūdžius tiek užsienio, tiek gimtąja kalba. Tai ir prevencinė priemonė. Lankymasis teatre, muziejuje ar bibliotekoje, seminarai, susitikimai ir pokalbiai su atvykusiais į mokyklą tėvais, aktoriais, žymiais šalies moderatoriais tobulintų skaitymo ir komunikavimo gebėjimus, augintų savimi pasitikinčią asmenybę.
Mobilumai planuojami mokytojams ir mokiniams dviejų metų laikotarpyje.