Mokytojų diena

Pakuonio pagrindinėje mokykloje buvo paminėta tarptautinė mokytojų diena. Mokyklos direktorė Audronė Vaicekauskienė pasveikino mokytojus bei įteikė padėkas už aktyvų dalyvavimą edukacinėse veiklose Daivai Bunevičienei, Jadvygai Kamarūnienei ir Renatai Bingelienei. Susirinkusius mokytojus pasveikino Pakuonio parapijos klebonas Rimas Pilypaitis ir Pakuonio seniūnas Antanas Keturakis. Mokyklos kultūros komisija pasveikino mokytojus sukaupusius didelę pedagoginio darbo patirtį, o tokia patirtimi gali pasigirti Jadvyga Kamarūnienė (40 metų patirtis), Violeta Martovičienė (35 m.), Daiva Bunevičienė (30 m.), Renata Žibienė (25 m.), Renata Bingelienė (15 m.), Dalia Arlauskienė (10 m.) ir Kristina Motiejūnaitė (10 m.).  Mokiniai sveikino mokytojus gėlėmis, eilėmis ir dainomis.