Pakuonio pagrindinė mokykla vėl tarp geriausiųjų žurnale „Reitingai: kokybiškiausieji universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, gimnazijos, progimnazijos, pradinės mokyklos“

Žurnale „Reitingai: kokybiškiausieji universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, gimnazijos, progimnazijos, pradinės mokyklos“, 2018 m. gruodis-2019 m. gegužė/ Nr.2 (10) vėl tarp geriausiųjų minima mūsų mokykla.

Šį kartą progimnazijų reitinge pagal 2018 m. olimpiadų rezultatus užimame 49-69 vietą Lietuvoje. Tai tikrai aukštas reitingas. Reitinguojama pagal tai, kiek pelnyta pirmų, antrų, trečių vietų respublikinėse olimpiadose.

8 klasės mokinė  K.M. dalyvavo XVIII nacionaliniame Č. Kudabos konkurse ir  laimėjo 3 vietą. Tai puikus pasiekimas, nes konkurse dalyvavo stipriausi Lietuvos 144 aštuntokai. Tik 1,5 balo jai pritrūko iki pirmos vietos.

Labai geras buvo ir 7 klasės mokinės S. J. pasiekimas – 16 vieta, nes konkurse dalyvavo 127  geriausiai išmanantys geografiją septintokai.

Jų mokytoja Jadvyga Kamarūnienė.

Džiaugiamės mokinių ir mokytojos pasiekimais ir mokyklos reitingu.

Direktorė  Audronė Vaicekauskienė