1,2 procentai GPM

GERBIAMI TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, BUVĘ MOKYKLOS MOKINIAI, VISI, KURIEMS SVARBI MOKYKLA

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Jūs taip pat galite savo 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio sumos skirti paramai.

Prašome Jūsų paremti mūsų mokyklą ir iki 2024-05-02 VMI pateikti prašymą  FR0512.

2024 m. prašymus galima pateikti tik elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prisijungimo nuoroda

Informacija apie deklaracijos pateikimą rasite šioje nuorodoje.

Mūsų mokyklos rekvizitai 1,2% GPM paramai:

PRIENŲ R. PAKUONIO PAGRINDINĖ  MOKYKLA

Įmonės kodas 190189523.

Gavėjo tipas 2

Kilus neaiškumams dėl deklaracijos pildymo rašykite buhalterija@pakuonis.prienai.lm.lt

Dėkojame už Jūsų dosnumą.

Direktorė Audronė Vaicekauskienė

Pakuonio mokyklos mokiniai dalyvavo finalinėse Lietuvos kaimo mokyklų šaškių varžybose

Balandžio 19 dieną, vyko finalinės kaimiškų mokyklų šaškių varžybos, kurios buvo surengtos Kaišiadoryse.  Varžybose dalyvavo stipriausios savo rajonų mokyklų  komandos. Pakuonio pagrindinės mokyklos komanda šiose varžybose atstovavo visą Prienų rajoną ir pateko tarp 20 stipriausių komandų. Pakuonio pagrindinę mokyklą šiose varžybose atstovavo Aurėja Dusevičiūtė (7 kl.), Lėja Šilkaitytė (7 kl.), Domas Juodžiukynas (4 kl.) ir Justas Munikas (7 kl.).

Komandos vadovas Dalius Juodsnukis

Konferencija ,,Projekto metodas pamokoje”

Mūsų mokyklos 10 klasės mokinės Emilija Jurkonytė ir Austėja Balnytė dalyvavo Skriaudžių pagrindinės mokyklos organizuotoje respublikinėje nuotolinėje mokinių projektinių darbų konferencijoje ,,Projekto metodas pamokoje” ir pristatė savo pranešimą apie STEAM veiklą ,,Drakonas”.
Ačiū mokines ruošusiai mokytojai Kamilei Navickaitei!

Dvasinio skaitymo šventė ,,Kelias, tiesa ir gyvenimas”

Išlaužo bažnyčioje vyko rajoninė dvasinio skaitymo šventė ,,Kelias, tiesa ir gyvenimas”. Dalyvavo mūsų moksleiviai iš 1, 4 ir 9 klasių. Klausėmės skaitovų paruoštų tekstų, Išlaužo mokyklos ansamblio atliekamų dainų. Šventės pabaigoje buvo uždegtos žvakeles nuo Velykinės žvakės, kad kiekvienas parsineštų namo šiltą prisiminimą.
Ačiū etikos/tikybos mokytojai Eglei ir bibliotekininkei Almai.